english deutsch русский po polski
booking.com trip advisor facebook instagram

Partnerství s NDM

Za Smetanou do Ostravy speciálním vlakem

Vážené dámy, vážení pánové!
Blíží se druhý blok SMETANOVSKÉHO OPERNÍHO CYKLU OSTRAVA 2024. Národní divadlo moravskoslezské zve na poslední možnost vidět v Ostravě v uceleném bloku všech osm dokončených oper Bedřicha Smetany. Blok zahájíme Branibory v Čechách v sobotu 4. května a ukončíme koncertním provedením slavnostní Libuše s Janáčkovou filharmonií Ostrava v neděli 12. května, k datu 140. výročí úmrtí skladatele.


Dámy a pánové, můžeme Vám nabídnout VIP vstupenky na nevyprodaná představení Smetanových oper od 4. do 11. května, přičemž na 4 z nich vypravujeme ve spolupráci s Českými drahami speciální vlaky z Prahy do Ostravy a téhož dne po představení Vás odvezeme zpět. Z Prahy vlaky vyjedou vždy ve 13:19 (budeme součástí Valašského expresu) a našimi nástupními zastávkami budou Kolín, Pardubice, Česká Třebová, Olomouc, Hranice na Moravě, Lipník na Bečvou a jedeme do zastávky Ostrava-Stodolní. Zpátky vyjedeme samostatně ve 23:00 ze Stodolní a náš vlak zastaví ve výše jmenovaných stanicích s výjimkou Lipníku. Zpět po večerních představeních z Ostravy ve směru na Olomouc a Prahu už nic nejede a od návštěvy opery v květnu může odradit i to, že v době MS v hokeji jsou i u nás hotely několikanásobně dražší.

Přijet můžete z Prahy či jiné zastávky na trase smetanovským vlakem na Branibory v Čechách 4. května, na Dvě vdovy 7. května, Hubičku 9. května a v sobotu 11. května jedeme na operu Čertova stěna. Jízdenky si můžete koupit pouze u nás.

 

 

Těšíme se na Vás!
Jiří Nekvasil, ředitel Národního divadla moravskoslezského


HOTEL Palác Elektra v Ostravě hodnocení