english deutsch русский po polski
booking.com trip advisor facebook instagram

Partnerství s NDM

Otevření prodejní pasáže DJM

Vážené dámy, vážení pánové!
Dovolujeme si Vás informovat o znovuotevření prodejní pasáže v Divadle Jiřího Myrona. Otevřeme v pondělí 27. dubna a provozní hodiny jsou stanoveny na 8:00 – 17:00 hodin od pondělka do středy, ve čtvrtek pak budeme veřejnosti k dispozici od 8:00 do 15:00 hodin. Na Prvního máje a o víkendu bude zavřeno. Stejný model platí pro následující týden se státním svátkem v pátek 8. května.

Jsme si vědomi toho, že jste si během měsíce března zadali a vyzvedli VIP vstupenky především na plánované (a zrušené) premiéry Gogolova Revizora a Delibesova baletu Coppélia. Všechny VIP vstupenky pochopitelně můžete vracet i Vy od pondělka 27. dubna právě v pasáži. Velmi prosíme o informaci, zda tak hodláte učinit či ne. Kontaktujte prosíme mailem paní Milenu Sladkou (milena.sladka@ndm.cz). Vracíme už všechny vstupenky do konce sezóny. Není bohužel možné ponechat Vámi již zakoupené vstupenky v platnosti. Děkujeme za pochopení.

S největší pravděpodobností budeme nuceni sezónu ukončit bez Vás - diváků. Od května rozběhneme zkoušky inscenací tak, abychom mohli nabídnout plnohodnotný program od září 2020. Obě shora uvedené inscenace budou mít premiéry na začátku nové sezóny. V současnosti intenzívně pracujeme na novém plánu pro sezónu 2020/2021 a informace včas zveřejníme.

Zároveň nám dovolte pozvat Vás alespoň do DIVADLA POD ROUŠKOU. Živý komorní koncert pořádaný agenturou Presto uslyšíte v úterý 28. dubna. Záznam opery Hamlet s držitelem Thálie Thomasem Weinhappelem uvidíte ve čtvrtek 30. dubna. V pátek 1. května budeme živě vysílat Kafrárnu Petra Kubaly z Divadla "12". Hosté: Roman Harok ze souboru operety/muzikálu, baletka Anna Knollová a herci činohry NDM Jan Fišar a Tomáš Jirman. V sobotu 2. kvě! tna potěšíme opět především ty, kdož mají v oblibě operety: Odvysíláme záznam Offenbachovy Krásné Heleny.

Dámy a pánové, velmi nás těší Váš zájem a podpora, kterou i v těchto těžkých časech dáváte našemu divadlu najevo. Těšíme se na Vás    on-line, ale (jak doufáme) nejpozději od září opět živě v našich divadlech.

Jiří Nekvasil
ředitel Národního divadla moravskoslezského


 


HOTEL Palác Elektra v Ostravě hodnocení