english deutsch русский po polski
booking.com trip advisor facebook instagram

Partnerství s NDM

JESUS CHRIST SUPERSTAR muzikál + REBECCA opera

Vážené dámy, vážení pánové!
Dovolte mi, abych Vám poděkoval za přízeň v naší sté sezóně už nyní a abych Vám nabídl opět výjimečnou příležitost vidět dva naše úspěšné tituly ještě předtím, než se vydáte na zaslouženou dovolenou a než nám začnou divadelní prázdniny.

Konkrétně Vás zvu na rockovou operu Jesus Christ Superstar Adrewa Lloyda Webbera a Tima Rice, a na muzikál Rebecca Michaela Kunzeho a Sylvestera Levaye.

Obě díla hrajeme v této sezóně už jen 2x a obě naše inscenace především díky stálé divácké přízni svým způsobem slaví kulatiny.

Rebecca vznikla podle mysteriózního románu Daphne du Maurier s názvem Mrtvá a živá, českým textem dílo opatřil Michael Prostějovský, inscenace v režii Gabriely Petrákové je na repertoáru od března 2017.

Hrajeme v úterý 18. června a  ve středu 19. června - to zazní v Divadle Jiřího Myrona už popadesáté!

Hrát a zpívat budou Martina Šnytová, Tomáš Novotný, Michaela Horká (Katarína Hasprová), Soňa Jungová, Tomáš Savka (Roman Harok), Ján Slezák, Eva Zbrožková a další.

Rocková opera Jesus Christ Superstar opět v překladu Michaela Prostějovského je neméně úspěšnou inscenací našeho divadla. Premiéru měla v režii Jiřího Nekvasila v březnu 2016 a 20. června zažijí diváci už sedmdesáté představení! Hrajeme také 21. června.

Představí se Peter Cmorik (Lukáš Vlček), Vendula Příhodová (Hana Fialová), Roman Tomeš (Lukáš Adam) a další.

S potěšením také informuji, že nejslavnější rockovou operu světa hraje náš soubor koncem června na Národním festivalu Smetanova Litomyšl, kde už nyní máme téměř vyprodáno.

Těšíme se na Vás!

Jiří Nekvasil a vedení NDM


HOTEL Palác Elektra v Ostravě hodnocení