english deutsch русский po polski
booking.com trip advisor facebook instagram

Partnerství s NDM

MUŽ, KTERÝ SÁZEL STROMY - extra akce

Vážené dámy, vážení pánové, příznivci Národního divadla moravskoslezského!
Sezóna s pořadovým číslem 102 je tady a my přicházíme už v září a v říjnu s bohatou nabídkou premiér (bude jich sedm)!
Sezónu ovšem zahájíme jinak. Zveme Vás na netradiční inscenaci zasazenou do slavné novely Jeana Giona Muž, který sázel stromy.  Dílo vypráví o muži, který se rozhodl zachránit planetu tím, že bude sázet stromy. Sázel stromy (naději) a vypěstoval štěstí. Představení inscenace Muž, který sázel stromy bude v Divadle Antonína Dvořáka opravdu pět, leč hrajeme v tyto dny: premiéru uvedeme v pátek 4. září v 18:30 hodin, reprízy pak 5.,8. a 9. září od 18:30, v neděli 6. září v 16:00 hodin.  7. září (v pondělí) nehrajeme.

 

Rád bych Vás také pozval na netradiční start sezóny NDM v ulicích Ostravy. Program začíná už tuto sobotu 29. srpna v 15:00 pohádkou Johanka vypravuje, na kterou můžete se svými dětmi vyrazit do Ateléru NDM (na rohu ulic Milíčovy a Čs. legií). O půl hodiny později začne na prostranství před OC Karolina muzikákový koncert: Hity ze světových muzikálů zazpívají Hana Fialová, Tomáš Savka, Martina a Lukáš Vlčkovi, zahraje Big band NDM. V neděli 30. srpna Vás zveme v 15:00 na Černou louku. Otevřeme unikátní herní trasu Bídný havíř –  Skryté příběhy, která je doprovodnou aktivitou naší Pohádky o bídném havíři.  Na konci prvního zářijového týdne přijměte naše pozvání na setkání s dalšími soubory NDM: balet potkáte ve čtvrtek 3. září dopoledne v tramvaji a na zastávkách MHD ve směru od hlavního nádraží, opera bude zpívat z oken Divadla Ant. Dvořáka a s činohoru můžete posvačit.. Přijďte také na prohlí! dku kompelxu Divadla Antonína Dvořáka, rezervační systém zde. Program v ulicích a prohlídky jsou zdarma, symbolické vstupné zaplatíte pouze za pohádku v Ateliéru.

Dámy a pánové, těšíme se na Vás jak v ulicích Ostravy, tak v Divadle Antonína Dvořáka. Po dlouhé vynucené pauze si dopřejte zážitek z živého divadla a společenské setkání, kterým návštěva divadla bezesporu je.

 

S úctou Jiří Nekvasil, ředitel NDM
 


HOTEL Palác Elektra v Ostravě hodnocení