english deutsch русский po polski
booking.com trip advisor facebook instagram

Partnerství s NDM

ŠŤASTNI VE TŘECH - činohra

Vážené dámy, vážení pánové,

 

dovolte mi, abych Vás srdečně pozval společně s šéfem činohry Vojtěchem Štěpánkem do Divadla Antonína Dvořáka na premiéru inscenace komedie ŠŤASTNI VE TŘECH.

 

Po více jak šedesáti letech se v lednu 2018 na repertoár souboru naší činohry vrací jeden z nejslavnějších a nejúspěšnějších francouzských komediografů 19. století Eugène Labiche. Z jeho děl je bezesporu nejznámější a nejpopulárnější Slaměný klobouk, který Národní divadlo moravskoslezské uvedlo jako zatím jeho jediný titul již dvakrát – v letech 1924 a 1956.

 

Nyní soubor činohry nastudoval v režii Janusze Klimszy jeho vaudeville Šťastni ve třech! V rozverné francouzské komedii, plné nečekaných situací a překvapení, se můžete těšit na Vladimíra Poláka (Alfons Marjavel), Ladu Bělaškovou (Hermance Marjavelová), Roberta Fintu (rodinný přítel Ernest), Davida Viktoru (sluha Krampach), Izabelu Firlovou (služka Lisbeta) a řadu dalších.

 

Premiéra 25. ledna 2018 v 18.30 hodin v Divadle Antonína Dvořáka, první repríza 27. ledna 2018 v 18.30 hodin v Divadle Antonína Dvořáka.


HOTEL Palác Elektra v Ostravě hodnocení