english deutsch русский po polski
booking.com trip advisor facebook instagram

Partnerství s NDM

Sezóna číslo 105 (ne)končí...

Vážené dámy, vážení pánové!
Děkujeme za přízeň, kterou jste věnovali našemu divadlu během 105. sezóny. Velmi nás těší, že Vás hojně potkáváme v našich divadlech a že ohlas na naše inscenace je příznivý. Po divadelních prázdninách se vrátíme v plné síle a těšíme se na Vás zase od září.

Samozřejmě včas dostanete pozvánky na naše zahajovací GALAVEČERY . Gala se odehraje opět v obou našich velkých divadlech a představíme Vám především novinky 106. sezóny. Kompletní nabídku premiér v sezóně 2024/25 najdete zde.

Divadlo si ale můžete v létě dopřát i doma nebo kdekoli na dovolené. Na platformě DRAMOX najdete tři naše činoherní inscenace: MARIE ANTOINETTA, ODCHÁZENÍ Václava Havla a komedii podle kultovního Formanova filmu HOŘÍ, MÁ PANENKO. V červenci si pak můžete na stránkách OPERAVISION
pustit operu HUBIČKA a poté také DVĚ VDOVY od Bedřicha Smetany. Hubička by měla být dostupná od 19. července a Dvě vdovy od 26. července (obě od 19:00).


Rád bych Vás ještě i já pozval na NODO/ Dny nové opery Ostrava. Jsme spolupořadatelem unikátního bienále opery 20. a 21. století a letos zahajujeme festival v našem Divadle Jiřího Myrona 26. června českou premiérou opery francouzského skladatele Pascala Dusapina PASSION. Kompletní program, vstupenky a případné kontakty na tým festivalu jsou na webu Ostravského centra nové hudby.

Jménem svým, jménem šéfů našich čtyř uměleckých souborů, umělců i zaměstnanců divadla Vám přeji krásné léto!
JIŘÍ NEKVASIL, ředitel Národního divadla moravskoslezského


HOTEL Palác Elektra v Ostravě hodnocení