english deutsch русский po polski
booking.com trip advisor facebook instagram

Partnerství s NDM

TESTOSTERON - činohra

Vážené dámy, vážení pánové!
I v této nelehké době potřebujeme humor! Přijměte prosím pozvání mé a šéfa činohry Vojtěcha Štěpánka na premiéru komedie Andrzeje Saramonowicze TESTOSTERON.

Sedm mužů se snaží v baru rozebrat a pochopit, co vedlo nevěstu jednoho z nich k tomu, že utekla přímo od oltáře. Čím více se chlapi noří do podstaty ženské duše (a posilňují se alkoholem), tím více padají sami …na dno. Vítězně z toho může vyjít jenom žena! Skvělé dialogy, skvělé herecké příležitosti… to je Testosteron. Komedie je v Polsku hitem, oblíbena je především mezi ženským publikem. Dopřejte si ji i vy! P.S. Upozorňujeme že autor nešetřil vulgaritami.

Režie Vojtěch Štěpánek, překlad Tomáš Svoboda. Hrají Martin Dědoch, Jan Fišar, Vladimír Polák, Petr Panzenberger, David Viktora, Jiří Sedláček, Vít Roleček. Kompletní inscenační tým najdete v příloze.

Komedie bude mít premiéru 10. října v Divadle Jiřího Myrona v 18.30. První řádná repríza byla v plánu 15. října v 18.30 a druhá 18. října v 15.00 hodin. Za zrušená hudební představeníale  přidáváme jedno představení Testosteronu 13. října.

Dovolte mi také pozvat vás na ta představení, která nám aktuální opatření dovolují do 18. října odehrát. Dnes ještě můžete v Divadle Antonína Dvořáka vidět derniéru Šostakovičovy opery Lady Macbeth Mcenského újezdu. Krimikomedii Osm žen v Divadle Antonína Dvořáka hrajeme zítra – tj. 3., pak 13. a 14. října (v posledně uvedeném dni jde o náhradní představení za původně nasazenou komedii Češky krásné, Češky mé!). Baletní večer Rossiniho karty uvidíte v Divadle Jiřího Myrona 8. a 9. října.

Operní a muzikálovou produkci jsme nuceni s ohledem na restrikce vyhlášené vládou od 5. do 18. října zrušit, některá představení bez náhrady, v některých termínech odehrajeme činoherní komedie. Aktuální informace jsou na webu a na sítích divadla.

Podpořte nás i Vy, dámy a pánové, a přijďte do našich divadel. Děláme maximum, abyste se u nás i přes různá omezení cítili dobře a jakékoli představení si užili.

S úctou a vírou v lepší časy
Jiří Nekvasil, ředitel NDM


 


HOTEL Palác Elektra v Ostravě hodnocení