english deutsch русский po polski
booking.com trip advisor facebook instagram

Partnerství s NDM

DĚJ SE CO DĚJ - opera/muzikál

Vážené dámy a pánové!
Dovolte mi, abych Vás spolu se šéfkou souboru opereta/muzikál Národního divadla moravskoslezského Gabrielovu Petrákovou srdečně pozval na očekávanou premiéru muzikálu Colea Portera (1891–1964) s názvem DĚJ SE CO DĚJ (Anything Goes).
 

Děj stále velmi svěžího a zábavného díla se odehrává na lodi plující z Ameriky do Anglie. Muzikál má podtitul „Zpěv, tanec a dvě hodiny legrace na zaoceánském parníku“. V České republice jde teprve o druhé nastudování díla. Muzikál uvádíme v licenci Tams-Witmark Music Library, Inc.
 

Podrobnosti o inscenačním týmu najdete v pozvánce v příloze a další informace o muzikálu jak v našem časopise, tak pohodlně na webových stránkách NDM. Snad jen jednu zajímavost: Poprvé se u nás objevuje v hlavní roli i roli choreografky Kateřina Marie Fialová. Čerstvá držitelka Ceny Jantar za role v muzikálu Kočky je totiž několikanásobnou mistryní světa i republiky ve stepu a stala se tedy logicky jedním z choreografů muzikálu, v němž stepovací čísla hrají podstatnou roli.
 

Premiéra se odehraje v Divadle Jiřího Myrona ve čtvrtek 4. dubna od 18:30 hodin, druhá premiéra pak v sobotu 6. dubna ve stejném čase tamtéž.

Těšíme se na Vás!
S úctou
Jiří Nekvasil

ředitel NDM


HOTEL Palác Elektra v Ostravě hodnocení