english deutsch русский po polski
booking.com trip advisor facebook instagram
_small_gallery.png _small_gallery.png _small_gallery.png _small_gallery.png _small_gallery.png _small_gallery.png _small_gallery.png _small_gallery.png _small_gallery.png _small_gallery.png _small_gallery.png _small_gallery.png _small_gallery.png _small_gallery.png _small_gallery.png _small_gallery.png

Úvod

HOTEL PALÁC ELEKTRA*** apartmánové ubytování v centru Ostravy!

Jste služebně v Ostravě, chcete mít soukromí a pohodlí v kompletně zařízeném apartmánu? Tak to jste správně u nás! Nabízíme výhodné ubytování v centru Ostravy s dostupností divadel, kin, bank, nákupního centra Karolína a mnoho dalšího....

Hotel Palác Elektra*** je umístěn v centru Ostravy, svým architektonickým rozložením se řadí k hotelům s apartmánovým typem ubytování. Nabízíme ubytování v 16ti apartmánech s 36ti lůžky, se samostatným vstupem přes pavlače. Všechny pokoje jsou nekuřácké. 

 

5 x PROČ Hotel Palác Elektra?

  • velká plocha apartmánů
  • vybavená kuchyňka
  • možnost vaření na pokojích 
  • lednička
  • nabídka apartmánu s pračkou

 U nás se budete cítít jako doma!

Stylový apartmánový hotel, který má výhodné umístění na okraji pěší zóny historického centra města Ostravy. Budova hotelu byla postavena ve třicátých letech minulého století a již od svého vzniku se stala kulturně-společenským centrem města Ostravy. V roce 1996 byla prohlášena kulturní památkou.

 

V blízkosti Hotelu Palác Elektra se nachází banky, restaurace i proslulá "Stodolní ulice", ale také FORUM NOVÁ KAROLÍNA s mnoha obchody světových značek, otevřenou unikátní jídelní zónou, dětské koutky, i letní terasy. Hosté hotelu mají zajištěny snídaně v  ELEKTRA J&T BANKA Café, která je umístěna v budově Paláce Elektra. Kavárna představuje původní vídeňský styl navazující na proslulou prvorepublikovou kavárnu, kde se potkávaly osobnosti své doby. Design kavárny je z dílny renomovaného architekta Petra Hrůši. Více o kavárně se dozvíte na www.ostrava.jtbankacafe.cz.

Prohlédněte si Hotel Palác Elektra na videu. 


HOTEL Palác Elektra v Ostravě hodnocení